Rygoje (Latvijoje) įmonėje „Latvijas valst meži“ vyko NB NORD seminaras „Miško atkūrimo praktika“

Publikuota: Trečiadienis, 17 gegužės 2017

[2017-05-17] . m. gegužės 11-12 d. Rygoje (Latvijoje) įmonėje „Latvijas valst meži“ vyko NB NORD seminaras „Miško atkūrimo praktika“.

   Jo metu buvo pristatyta bendra Latvijos miškų būklė, supažindinta su svarbiausiais Latvijos miškų ūkio sektoriaus pokyčiais. Pirmojoje seminaro dalyje renginio dalyviai supažindinti su miško atkūrimo technologijomis atsižvelgiant į miško augaviečių sąlygas. Skaityti žodiniai pranešimai apie miško atkūrimo būdų panašumus ir skirtumus Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje bei Skandinavijos šalyse.

   Renginio metu dr. Gediminas Čapkauskas skaitė žodinį pranešimą „Miško atkūrimo praktika Lietuvoje“. Seminaro metu buvo pademonstruotos mechaninio ir automatizuoto miško sodmenų sodinimo galimybės bei pristatyta miško sodmenų sodinimo mašina, jos pritaikymo galimybės mūsų regiono miškuose. Antrojoje seminaro dalyje vyko mokomoji išvyka į Žiemgalos regiono miškus, kur pademonstruotos automatizuoto miško sodmenų sodinimo galimybės naudojant miško sodmenų sodinimo mašiną. Po mokomosios išvykos vyko diskusija apie mechaninio ir automatizuoto miško sodmenų sodinimo perspektyvas.

2017 - Miško at...
2017 - Miško atkūrimo praktika 001
2017 - Miško at...
2017 - Miško atkūrimo praktika 002
2017 - Miško at...
2017 - Miško atkūrimo praktika 003

 

Hits: 992

Dabar svetainėje lankosi 26 svečiai(-ias,-ių) - registruotų vartotojų nėra